نویسندگی در سایت

تغییر شیوه ی نویسندگی در سایت نیو حرف:

نویسندگی:

امروزه خیلی ها به دنبال این هستند که بتوانند کار را در منزل خود انجام دهند و این بیشتر در مورد کارهای اینترنتی میباشد که کاربران با انجام فعالیت های خواسته شده از طرف کار فرما در خانه ی خود به کسب و کار مشغول میشوند . یکی از این کارها نویسندگی در سایت ها میباشد که کاربر با ارسال مطالب میتواند کسب درآمدی داشته باشد اما چون یک سایت شاید در روز بیشتر از ۱۰ پست نخواهد ، کاربر نمیتواند به همین بسنده کند لذا در جاهای دیگر هم میتواند به یک همچنین کاری مشغول شود همین الان اگر در اینترنت گشت و گذاری در مورد نوسندگی داشته باشید میتوانید ببینید که چقدر سایت وجود دارد که کاربر میتواند در آنها به نویسندگی مشغول شود و از هر کدام درآمدی به دست آورد البته در بعضی از سایت ها هم به طور رایگان نویسنده میپذیرند.

نحوه نویسندگی در سایت نیو حرف:

شما میتوانید بعد از عضویت مطالب خود را ارسال نمایید بعد از تایید در سایت به نمایش گذاشته میشود. مطالبی تایید میشوند که:

محتوا با عناوین همخوانی داشته باشند.

شروع مطلب گنگ نباشد. به طوریکه از هر بخشی یک قسمت نوشته را در ارسالی خود قرار دهید.

حجم ارسالی کم نباشد به صورتی که یک مطلب  در چند پست به صورت قسمت اول و دوم و …  ارسال شود بلکه اگر قسمت ها بیشتر از یک صفحه ورد با فونت ۱۴ بود به طوری که هر قسمت یک صفحه ورد با ویژگی های ذکر شده باشد به این صورت ارسال گردد.

از جای دیگر کپی نشود .

دل نوشته و خاطرات خود و مطالبی از این دست ارسال نفرمایید.

مطالب تکراری ارسال نکنید و قبل از ارسال در سایت سرچ کنید.

قیمت و هزینه ی ارسالی

قیمت ها از ۲۰۰۰ هزار ریال شروع و تا ۱۰۰۰۰ هزار ریال ختم میشود بعد از ارسال ۲۰ پست و بررسی آنها توسط ما هزینه ایی که برای پست های شما در نظر گرفته میشود به شما اطلاع داده خواهد شد اگر مایل بودید هزینه ی آن به حساب شما واریز میشود و سپس در سایت منتشر می یابد معیار هایی که برای تایید مطلب در نظر گرفته میشود موارد بالا خواهد بود و خواهشا اگر مطلب تایید نشد ما را سین جیم نفرمایید .

نمونه ی از یک پست ۱۰۰۰۰ هزار ریالی 

نمونه ی یک پست ۲۰۰۰ هزار ریالی (که تایپ زیر نویس فارسی یک کلیپ میباشد)

این دو نمونه از حداکثر و حداقل تعرفه ی پست ها بود و پست هایی هم مابین این دو تعرفه ، قیمت گذاری میشود

نکته ها

مطالبی که در انتظار بررسی میباشند ؛ یا به تایید میرسند و یا در صورت عدم تایید به زباله دان انتقال می یابند و تا یک هفته در آنجا هستند بعد از یک هفته پاک خواهند شد.

تقاضا داریم در مورد تایید مطالب خود صبور باشید.

 تسویه حساب پنجم هر برج صورت خواهد گرفت.

اگر در دو پست غلط تایپی دیده شود سعی بر اصلاح آن خواهد شد اما بیش از آن پست به زباله دادن انتقال خواهد یافت لذا خواهشمندیم موقعه ی ارسال برای بازبینی یک بار چک فرمایید.

امکان اضافه شدن بنده ها وجود دارد.

تا اطلاع ثانی نویسندگی برای سایت نمی پذیریم

کپی کردن مطالب سایت با ذکر نام و لینک سایت بلامانع است