درباره ما

با سلام

به وب سایت نیو حرف دات کام خوش آمدید.

ما در این سایت که در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ تاسیس شده است به جمع آوری مطالبی که بتواند برای کاربران محترم سایت کارایی داشته باشد پرداخته ایم ( حال در این راه به چه میزان موفق بوده ایم به قضاوت کاربران عزیز سایت معلوم و مشخص می گردد).

مطالب سایت:

تعدادی از مطالب سایت ترجمه از سایت های خارجی ( عربی و روسی و آمریکایی و …) است که در حال حاضر فقط همین روش در جمع آوری مطالب سایت پیش می رود و خواهد رفت ان شاالله.

بعضی از مطالب ، تحقیقات و نوشته های  دوستان بوده که تعدادی به طور رایگان و برخی نیز با گرفتن مبلغی در سایت منتشر کرده اند.( در اوایل کار نویسندگی در سایت داشتیم که برای هر پست مبلغی به نویسنده تقدیم میکردیم که در حال حاضر مترجم ثابت داریم)

تعدادی از مطالب سایت برگرفته از کتابهای الکترونیکی است که نام کتاب نیز در آخر درج شده است اما چند ماهی هست که دیگر از این روش استفاده نمی کنیم و فقط ترجمه از سایت های خارجی روی سایت نیو حرف قرار میگیرد.

تعداد کمی نیز کپی از سایتهای دیگر و با ذکر لینک یا آدرس سایت در آخر همان مطلب میباشد که شاید به تعداد انگشت شماری باشند.

پست های نمونه سوال را با روشی که داریم روی سایت قرار می دهیم تا به راحتی کاربران محترم بتوانند استفاده کنند و در دسته درسی و نمونه سوال الحمدالله دوستان راضی بودند.

هر پیشنهاد و انتقادی داشتید حتما برای ما بفرستید و این نکته را هم ذکر کنم که گاها دوستان دربعضی  مطالب سوالاتی برایشان پیش می آید و در قمست دیدگاهها می پرسند لذا از سایرین که آن مطلب را میبینند و جواب سوال را می دانند تقاضا می کنیم با سایر دوستان به اشتراک بگذارند.

آخرین ویرایش در تاریخ ۹۴/۰۴/۱۴

 

 

 

کپی کردن مطالب سایت با ذکر نام و لینک سایت بلامانع است